Gizlilik Sözleşmesi

 • Karşıyaka Mah. 711 Sokak No :6, 06830 Gölbaşı,ANKARA adresinde mukim Kompas Eğitim Sanayi Ve Ticari Limited Şirketi (“E-Rus Education”), kullanıcıların www.e-ruseducation.com (“Websitesi”) üzerinden ilettikleri kişisel bilgilerini, Gizlilik Politikası ile belirlenen amaçlar ve kapsam dışında kullanmayacak, ayrıca izinsiz olarak üçüncü kişilerle paylaşmayacaktır.

   

  Bununla beraber kullanıcı, paylaşmış olduğu bilgilerinin kendisine özel avantajların sunulabilmesi, satış, pazarlama ve benzer amaçlı her türlü iletişim faaliyetlerinin bildirimi maksatlarıyla, E-Rus Education resmi reklam ajansı ile paylaşımına izin vermektedir.

   

  Kişisel bilgiler; ad soyad, doğum tarihi, ev adresi, mobil ve sabit telefon numarası, e-posta adresi, yaş gibi kullanıcıyı doğrudan ya da dolaylı olarak tanımlamaya yönelik her türlü kişisel bilgiyi içermekte olup, kısaca “Gizli Bilgiler” olarak anılacaktır. Üyenin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece üyenin kendisi ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece üyenin kendisi değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

   

  E-Rus Education, alışveriş süresince topladığı bilgilerin üçüncü şahıslarla paylaşılmasına kesinlikle izin vermez! E-Rus Education’ye verdiğiniz kişisel bilgileriniz kiralanmamakta, satılmamakta ve faaliyet dışı hiçbir ticari amaçla kullanmamaktadır.

   

  E-Rus Education, Kullanıcının kendisine bildirdiği iletişim adreslerine çeşitli ilan, duyuru ve bilgilendirmeler yapabilir. Kullanıcı, E-Rus Education’nin, bildirdiği iletişim adreslerine çeşitli ilan, duyuru ve bilgilendirmeler yapabileceğini, e-posta ve SMS gönderebileceğini ve diğer iletişim yolları ile bildirim yapabileceğine peşinen onay vermiştir. Kullanıcı işbu bildirimleri almaktan vazgeçmesi halinde, E-Rus Education Müşteri Hizmetlerine talebini iletebilecektir.

   

  Kullanıcı, www.e-ruseducation.com e-posta bülteni üyeliğinden ayrılmak için E-Rus Education’nin gönderdiği tüm e-postalarda yer alan “üyelikten ayrıl” linkini kullanabilecektir.

   

  E-Rus Education, kişisel bilgileri kendi bünyesinde profilleme, istatistiksel çalışmalar, reklam, tanıtım, pazarlama ve sair iletişim faaliyetleri amacıyla kullanabilecek ve sadece bu çalışmaların yapılması amacıyla bilginiz dahilinde olan 3.kişiler ile paylaşabilecektir.

   

  Her kullanıcı, işbu Web sitesini ziyaret ederek, işbu Gizlilik Sözleşmesi hükümlerini kabul etmiş sayılacaktır. Bu gizlilik ilkelerini ya da Kullanıcı Sözleşmesi hükümlerini kabul etmiyorsanız, lütfen bu siteyi kullanmayınız.


Deprecated: Elementor\Scheme_Color 2.8.0 sürümünden berikullanılmayacak! Yerine Elementor\Core\Schemes\Color kullanın. in /home/u9725014/public_html/wp-includes/functions.php on line 4967

Deprecated: Elementor\Scheme_Typography 2.8.0 sürümünden berikullanılmayacak! Yerine Elementor\Core\Schemes\Typography kullanın. in /home/u9725014/public_html/wp-includes/functions.php on line 4967
:
00
:
00

Hemen Kayıt Yaptır, avantajlı fırsatlardan faydalan

  Sohbeti başlat
  Yardıma mı ihtiyacınız var?
  E-Rus Education
  Merhaba!
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?