Online üzerinden Rusça eğitimi verebilen özel öğretmenler

Online üzerinden Rusça eğitimini verebilecek 10 en iyi öğretmen seçmek için her hafta tüm dünyadan 500’e yakın aday ile görüşme yapıyoruz. Daha sonra özel algoritmalar yardımıyla sizin için en uygun eğitmeni belirliyoruz.
 

Uzmanlık denetimi

Her Rusça öğretmeninden, ders kalitesini kontrol eden ve daha iyi eğitim vermesini sağlayan uzman sorumlu olur.

Üç aşamalı eleme

E-Rus dil ve eğitim uzmanları, Rusça uzmanlık seviyesi, eğitme ve karşıdakini sohbete teşvik etme becerisine göre öğretmenleri denetler.

Devamlı eğitim

Derslerin kalitesini arttırmak için çevrim içi eğitimi konusunda uzman olan kişiler, E-rus uzmanları ve anadili Rusça olanlar, öğretmenlere devamlı beceri geliştirme eğitimleri verir.

En iyi Öğretmenler seçilir

Uzmanlık alanı Rusça olan yüksek eğitim almış öğretmenler

Tüm Rusça öğretmenlerimiz en iyi dil ve öğretmenlik üniversitelerinden mezun olup, Zoom üzerinden size eğitim verebilmek için gerekli diplomalara ve sertifikalarına sahiplerdir.

Eğitim metodu

Eğitim, en popüler ve bu konuda kendini ispatlamış eğitim metoduna göre yapılandırılmıştır. İlk dersten hemen sonra konuşmaya başlayacaksınız.

Öğretmenlerimiz için devamlı beceri geliştirme eğitimleri düzenliyoruz

En iyi Öğretmenler seçilir

İlgi alanlarına göre

İster spor tutkunu olun ister hamur işi pişirmekten hoşlanın: E-Rus ilgi alanlarınıza göre sizin için özel öğretmen seçer. Böylece sohbet etmek için her zaman ortak konularınız olur.

Karakter uyumuna göre

Aceleci misiniz yoksa tam ters ağırkanlı mısınız? Sert disipline ihtiyacınız var mı? Karakter yapınızı analiz ettikten sonra sizin için en uygun öğretmeni seçeriz.

İsteklere göre

Rusça öğretmeniniz için cinsiyet, yaş ve ülke tercihlerinizi belirleyin. Sizin için en uygun öğretmen bulmak bizim işimiz.

:
00
:
00

Hemen Kayıt Yaptır, avantajlı fırsatlardan faydalan

    Sohbeti başlat
    Yardıma mı ihtiyacınız var?
    E-Rus Education
    Merhaba!
    Size nasıl yardımcı olabiliriz?